Mustafa Haşmet Caddesi’nde çalışmalarda sona gelindi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kepez ilçesi Ünsal Mahallesi Mustafa Haşmet Caddesi’nde başlattığı yeni yol açma çalışmalarında sona geldi. Asfaltı dökülen yolda kaldırım ve peyzaj çalışmalarına başlandı. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez ilçesi Yeşil Akdeniz Sanayi Sitesi bölgesindeki ulaşımı rahatlatmak için Ünsal Mahallesi Mustafa Haşmet Caddesi üzerinde yeni yol açtı. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından tamamlanan yolda sıcak asfalt çalışması yapılıyor. Yeni açılan yolla sanayi sitesi trafiğinin rahatlatılması, Ünsal Mahallesi ve Santral Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların sanayi bölgesine girmeden ulaşımlarını sağlaması amaçlanıyor. 

EN KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yolda asfalt dökümüyle birlikte kaldırım çalışması da yürütülüyor. Alt yapısı da biten yolda Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı peyzaj çalışmalarına başlanacak. Cadde refüj ve kavşaklarına 400 ağaç, mevsimlik bitki dikimi yapılması planlanırken, ayrıca bölgeye kamelyalar ve banklar da yerleştirilecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x